Zostań ajentem
Zostań ajentem sieci Żabka
Zostań ajentem sieci Freshmarket
Praca w Żabka Polska
Dla Absolwenta
Dla Studenta

Kariera

Firma Żabka Polska S.A. to przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy. Celem Spółki jest stworzenie najlepszych warunków pracy zarówno poprzez kreowanie perspektyw rozwoju indywidualnego pracowników, jak i odpowiednie kształtowanie wynagrodzeń i świadczeń pozapłacowych.

 

Żabka Polska S.A. oferuje wiele możliwości rozwoju zawodowego. Ścieżka kariery w firmie jest otwarta i urozmaicona. Żabka Polska S.A. stara się jak najlepiej wykorzystać umiejętności i predyspozycje swoich pracowników w taki sposób, aby zadbać o ich satysfakcję i odpowiedni poziom motywacji. Zapewnienie bezpieczeństwa psychologicznego, otwarcie na dialog oraz wymianę poglądów z pracownikami każdego szczebla to kwestie, na które w Żabce kładziemy ogromny nacisk. Poszukując pracowników na stanowiska każdego szczebla, bierzemy pod uwagę przede wszystkim profesjonalizm kandydatów. Żabka Polska S.A. zapewnia dużą swobodę w realizacji codziennych zadań, co w dużej mierze przekłada się na budowanie poczucia odpowiedzialności pracowników i doskonale motywuje do pracy. Karierę w Spółce Żabka Polska S.A. można rozpocząć już od praktyki lub stażu, odbywanego w trakcie studiów lub bezpośrednio po ich zakończeniu. Najlepsi stażyści otrzymują od firmy ofertę stałej pracy. Rekrutując na stanowiska wyższego szczebla firma często korzysta z usług firm doradztwa personalnego. Spółka Żabka Polska otrzymała tytuł Solidnego Pracodawcy roku 2011.

Zobacz naszą stronę sieci Żabka

Zobacz naszą stronę sieci Freshmarket

Franczyza

Nasi partnerzy biznesowi

Serwis internetowy www.zabkapolska.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij, aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.